Išleista nauja knyga

LGGRTC išleido papildytą litvako Samuelio Bako knygą „Nutapyta žodžiais. Vilniaus prisiminimai“. Antroji knygos lietuvių kalba laida papildyta rašytojo Amoso Ozo pratarme ir daugiau kaip penkiasdešimčia spalvotų iliustracijų.

Pasaulinio garso menininkas Samuelis Bakas yra gimęs Vilniuje 1933 m. rugpjūčio 12 d., jo darbai eksponuojami įvairių šalių muziejuose.

Knygoje „Nutapyta žodžiais“ S. Bakas pasakoja savo gyvenimo istoriją – vaikystę Vilniaus gete, jaunystę Europos pabėgėlių stovyklose, kūrybinę brandą Izraelyje, Prancūzijoje, Italijoje, Šveicarijoje, JAV. Su meile kurdamas draminius, lyrinius, epinius, o kartais ir absurdiškus personažus, S. Bakas pasitelkia amžinybėn iškeliavusių tėvų, senelių, tetų ir dėdžių portretus. Pratarmėje autorius rašo: „Šis pasakojimas – tai ir memuarai, ir šeimos saga. Dabartinė mano memuarų redakcija lietuvių kalba kupina stipriausio įmanomo raminančio poveikio. Tai įrodymas, kad mėnesiai, savaitės, dienos ir nemigo naktys, kurias praleidau sluoksnis po sluoksnio lukštendamas palaidotus prisiminimus, praėjo ne veltui.“

Atminties knygos
Logo
Atstatyti slaptažodį
Shopping cart