CD „Už Laisvę, Tėvynę ir Tave“

„Siųsiu laišką, bunkery rašytą“ – taip skamba vienos populiarios partizaninės dainos eilutė. Galima sakyti, kad visa pokario laisvės kovas lydėjusi lietuvių kūryba yra vienas didelis ir margas laiškas mums, gyvenantiems šiandien. Nepaprastai svarbu, kaip mes šį laišką perskaitome ir kaip suprantame jo eilutes – liūdnas, bet vis dėlto nepalaužiamos vilties kupinas dainas…

Čia pateikiama aštuoniolika bene gražiausių moderniai atliekamų pokario dainų. Jas dainuoja žymiausi Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjai – Larisa Kalpokaitė, Ieva Stundžytė, Indrė Dirgėlaitė, Vladas Bagdonas, Gediminas Storpirštis, Vytautas V. Landsbergis ir kiti. Įrašant albumą dalyvavo aukščiausio lygio profesionalūs muzikantai.

Greta kompaktinės plokštelės yra knygelė, kurioje pateikiami dainų žodžiai ir natos, taigi sudaroma galimybė dainuoti patiems. Be to, plokštelėje papildomai įrašytos gražiausios partizaninės nuotraukos.

Skaudžios patirties kupinos dainos ir netikėtas modernus jų atlikimas turėtų rasti kelią ir į žilagalvio laisvės kovų liudytojo, ir į šiuolaikinio jaunuolio širdis.

Projekto partneriai: Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, Ateitininkų federacija bei Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas. Idėjos autorius ir prodiuseris – Marius Jančius.

2,00 

Neturime

Atminties knygos
Logo
Atstatyti slaptažodį
Shopping cart